top of page
denali_np

Amerika Kıtası Turları

Amerika kıtası kuzeyinden güneyine inanılmaz coğrafi çeşitliliğe sahip. Muhteşem doğası ve onlarca farklı kültürü ile her zaman keyifle gezilecek bölgelerden biri. Biz Amerika turlarımızda Amerika Birleşik Devletleri'nin milli parklarından Los Angeles, Las Vegas, San Diego gibi şehirlerine, Patagonya'nın buzullarından Alaska'nın ıssız yaşamına, Galapagos ve Ekvador'un yağmur ormanlarından Kosta Rika'nın volkanlarına kadar her biri özel, her biri farklı tur seçenekleri sunuyoruz. Bu uçsuz bucaksız, her bir köşesi ayrı özel kıtayı bizimle gezmekten çok keyif alacaksınız.

grand_canyon_2.jpg

AMERİKA BATI SAHİLİ: MİLLİ PARKLAR VE ŞEHİRLER

San Francisco, Yosemite Milli Parkı, Grand Canyon, Las Vegas, Sekoya Milli Parkı, Joshua Ağacı Milli Parkı, Los Angeles, San Diego, Death Valley ve onlarca diğer nokta sizlerle buluşuyor. Bu güzel ülkenin doğa harikalarının tadını çıkarırken kent kültürünü  yakından tanıyacaksınız. 

10 gün

1.995 €

costa rika volkan-min.JPG

KOSTA RİKA: VOLKANLAR VE LATİN ŞEHİRLERİ

Arenal Volkanı, Mistico Arenal Asma Köprüler Parkı, Monteverde Yağmur Ormanı, Tortuguero Milli Parkı ve kaplumbağaları, başkent San Jose, 3.432 metre yüksekliğiyle Irazú Volkanı ve krater gölü, Corcovado Milli Parkı ve yağmur ormanlarında yapacağımız keyifli yürüyüşler ve çok daha fazlası

gün

moreno patagonya-min.JPG

ŞİLİ, ARJANTİN PATAGONYA MİLLİ PARKLAR TURU

Perito Moreno Buzulu, Torres del Paine Milli Parkı, Lago Argentina Gölü, Macellan Boğazı ve penguenleri, kendinizi farklı bir dünyada sanacağınız Madre de Dios Adası mağaraları ve 3500 yıllık balina iskeletleri sınırları zorlamak isteyenler için doğru bir seçenek.

gün

alaska_river.jpg

SINIRLARDA YAŞAM: ALASKA VE DENALİ PARKI

Iñupiat, Yupik, Eyak, Haida gibi yerli halkların yaşadığı Alaska, dünyanın en kuzeyindeki yerleşim yerlerinden biri. Denali Milli Parkı ve 6.190 metrelik yüksekliğiyle Denali Dağı, Kenai Fiyortları ve Buzulları, terkedilmiş Kennecott Madeni ve kasabası ve birbirinden özel yürüyüşler. 

gün

photo-1548181449-abc0791d2354.webp

CESARETİN SINIRLARINDA:
ALASKA VE İZLANDA

Çünkü neden olmasın? 
Ne de olsa hayallerimizin peşinden koşuyoruz. Kuzeyin sınırlarında dolaştığımız, ıssızlığın içinde kaybolduğumuz bu özel program sadece çok cesurlara göre. Ana temamız belli: buzullar ve vahşi hayat.

8 gün

4.195 €

İncele
banff_np_2.jpg

KANADA MİLLİ PARKLARI: BANFF, JASPER, GARİBALDİ

Toronto ve Vancouver’in canlı şehir hayatını da barındırıyor. Garibaldi Milli Parkı, Wells Gray’in şelaleleri, Banff Milli Parkı’nın inanılmaz gölleri, Athabasca Buzulu, Jasper Milli Parkı, Robson Dağı, Kanada Rocky Dağları, Kakwa Doğa Koruma Alanı ve daha fazlası Kanada’nın en iyi programında.

gün

bottom of page