bodrum

Ege & Akdeniz

Ege & Akdeniz

myra nekropol likya.jpg

IŞIK ÜLKESİ LİKYA: ANTİK KENTLER VE YÜRÜYÜŞ

Türkiye’nin belki de en meşhur uzun mesafe yürüyüş parkuru olan Likya Yolu geçtiği onlarca antik şehir, deniz feneri, tiyatro, endemik bitki çeşitleri, nefes kesen manzaralar ile dünyanın her bir köşesinden yıl içinde doğaseverleri ağırlıyor. 

6 gün

3.650 ₺

Zorluk derecesi

kula.jpg

YANIK ÜLKE:
KULA VOLKANİK JEOPARKI VE SARDES

Türkiye’nin tek jeoparkı olma ünvanını elinde tutan Kula Volkanik Jeoparkı en son 15 bin yıl önce patlamış onlarca volkanı bünyesinde barındırıyor ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yeralıyor.

2 gün

1.395 ₺

Zorluk derecesi

akyaka.jpg

GÖKOVA KÖRFEZİ VE KARİA YOLU YÜRÜYÜŞ

Bodrum ve Datça Yarımadası, dünyanın en güzel manzaralarından Gökova Körfezi, Akyaka, Bozburun gibi görülmesi gereken noktalar yürüyüşü oldukça keyifli kılıyor. Arkeoloji ve botanik ile bezeli keyifli yürüyüşlerimizde Ege’nin sunduğu zenginliği doyasıya yaşıyoruz. 

6 gün

3.950 ₺

Zorluk derecesi

adana.jpg

ÇUKUROVA'NIN ANTİK KENTLERİ: TARSUS, KARATEPE, ANTAKYA

Kleopatra ve Mark Antony’nin ilk buluştuğu, Aziz Pavlus’un doğum yeri, her bir yerinden tarih fışkıran Tarsus, Hitit İmparatorluğu’nu inşa eden Yesemek Taş Ocağı ve Heykel Atölyesi, Karatepe-Aslantaş Milli Parkı, Antakya ve Amanos Dağları...

3 gün

2.195 ₺

Zorluk derecesi

assos.jpg

EFSANELERİN VATANI TROAS VE KAZ DAĞLARI

Troas Bölgesi onlarca antik şehir, muhteşem manzaralar, şirin köyler ve oksijen deposu Kaz Dağları ile görülmesi gereken yerlerin en başında geliyor. Kuzey Ege’nin keyfini hem yürüyüş hem arkeoloji ile yaşayabileceğiniz programımız hafta sonu için ideal.

3 gün

2.150 ₺

Zorluk derecesi

MOUNTAIN AND ROADS TRAVEL

Böhmische Str. 50

12055 Berlin / Germany

Telefon +49 171 191 6930

info@mountainandroads.com

Hizmet Koşulları

 

takip edin

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon