bordeaux

Marmara Turları

Marmara

gökçeada.jpg

GÖKÇEADA CİTTASLOW KÖYLER PROGRAMI

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada yaklaşık 10.000 nüfusuyla gözlerden uzak, sakin bir yerleşim yeri. Antik Yunan’dan Perslere, Bizans’tan Osmanlı’ya sürekli el değiştiren ada, Rum kültürünün hala yaşanabildiği ender yerlerden biri. 

2 gün

1.750 ₺

türkiye yayla-min.jpg

İZMİT YEREL YAŞAM: HAFTA SONU YÜRÜYÜŞ

İzmit’in ormanlarında, göllerinde ve kanyonlarında keyifli yürüyüşler, birbirinden özel, özenle seçilmiş konaklama tesislerinde yogadan nefes egzersizlerine, organik çiftlik hayatından doğada adrenalin dolu aktivitelere kadar birçok seçenek sizleri bekliyor. 

2 gün

1.250 ₺

iğneada glamping.jpg

İĞNEADA LONGOZ ORMANLARINDA GLAMPİNG

Programımızda ormanın içinde son dönemin popüler konaklama çeşitlerinden Glamping’de konaklayıp, doğanın keyfini sonuna kadar sürüyoruz. İğneada ayrıca muhteşem plajıyla yazın ziyaretçilere deniz keyfi de sunmakta.

2 gün

1.295 ₺

bozcaarmut goleti.jpg

BOZCAARMUT GÖLETİ VE OYLAT VADİSİ YÜRÜYÜŞ

3 milyon yaşındaki Türkiye’nin en büyük mağaralarından olan Oylat Mağarası oldukça özel bir oluşum. Sonbaharın renk cümbüşünün çok iyi yaşanabildiği Bozcaarmut Göleti ve çevresindeki ormanlar da yürüyüşçülerin cazibe merkezi.

2 gün

1.250 ₺

dessera-bag-evi.jpg

MARMARA ÜZÜM BAĞLARI VE GASTRONOMİ

Son yıllarda gelişen markalaşma süreçleri ile Trakya Bölgesi özellikle şaraplık üzüm yetiştiriciliği ve bağcılık konusunda hedefine emin adımlarla yürüyor. Bölgede bulunan onlarca üretici hem gastronomi şöleni sunuyor, hem de hafta sonu için doğa ile iç içe müthiş bir dinlenme tatili keyfi yaşatıyor

2 gün

1.450 ₺

uludağ.jpg

CUMALIKIZIK VE ULUDAĞ YÜRÜYÜŞ TURU

2.543 metrelik zirvesi yürüyüşçülerin tercih ettiği bir "ulu" bir dağ. Bu programımızda Bursa’nın Uludağ eteklerinde UNESCO Dünya Miras Listesi’ndeki Cumalıkızık köyünü geziyoruz ve  Uludağ’da keyifli yürüyüşler gerçekleştiriyoruz.

2 gün

1.150 ₺

istanbul 3-min.JPG

YÜRÜYEREK İSTANBUL'UN AZ BİLİNEN ÇEHRELERİ

İstanbul'un sahip olduğu onlarca medeniyet katmanının izleri şehirde olduğu kadar insanların hayatlarında da gözlenebiliyor. Boğaz’ın romantizmi, antik yarımadanın eşsiz eserleri, Pera’nın eğlenceli yaşamı, Kadıköy’ün yükselen popülaritesi ve entellektüel şehir yaşamı turlarımızda yer ediyor.

1 gün

195 ₺