top of page

Almanya ve Avusturya Alpleri Yürüyüş Turu

Avusturya’nın en pitoresk köyleri ve yaylaları, ufkumuzdan hiç eksilmeyen Alp manzaraları, gerçekliğine inanmakta güçlük çekeceğiniz buzul dağ gölleri... Zillertal, Eng Alm, Innsbruck duraklarıyla Avusturya Alplerinin en güzel manzaralarına ev sahipliği yapan rotamızda hem muazzam manzaralar eşliğinde yapılacak unutulmaz yürüyüşler, hem de Bavyera ve Tirol Bölgesi’nin zengin kültür unsurları en güzel şekilde harmanlanıyor. Bu güncellenmiş programımız, sadece yürüyüş değil, aynı zamanda adrenalin sever katılımcılarımıza hitap eden birçok heyecan verici element de içeriyor. Rafting, bisiklet ve Via Ferrata gibi aktivitelerle dopdolu bir deneyim size bekliyor.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

1095

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+400 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

11:00 Münih Uluslararası Havalimanı

16:00 Münih Uluslararası Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Karbon Ayakizi

362,54 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page