top of page

YÜRÜYEREK BERLİN: KREUZBERG VE MİTTE TURU

Bir zamanlar Brandenburg Elektörlüğü’nün merkezi, Prusya’nın, Alman İmparatorluğu’nun ve son olarak da Nazi Almanyası’nın Başkenti olan şehir son 150 yılda inanılmaz değişikliğe sahne olmuş. Endüstri devrimi ile Avrupa’nın en önemli şehirleri arasında yerini almış; Paris, Londra, ve New York ile her daim yarışın içinde, Nazi yıkımına sahne olmuş, ikiye bölünmüş, Sovyet yönetimi altına girmiş, müziğin, dansın, grafitinin ve gece hayatının merkezi olmuş Berlin şüphesiz Dünya’nın en ilginç şehirlerinden biri. Tüm bu geçmişin izlerini tarihi kent merkezi Mitte ve şehrin en popüler mahallelerinden Kreuzberg’de doyasıya süreceğiz.

Briesetal.png

TARİH

FİYAT

45 €

kişi başı
(single farkı
6 saat
+0€)

BULUŞMA

Tur başlangıcı:

10:00 U-Bahn Stattmitte

Tur bitişi:

16:00 Berlin Ostbahnhof

Buluşma noktası ile ilgili herhangi bir sorunuz  ya da uçuşlar hakkında yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bize e-mail gönderiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DAHİLLER

DAHİL OLMAYANLAR

OTELLER

YANINDA GETİR

KARBON AYAKİZİ

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 


Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

Teşekkür ederiz.

E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

bottom of page