top of page

İĞNEADA LONGOZ ORMANLARI YÜRÜYÜŞ TURU

İğneada Longoz Ormanları İstanbul’a yakınlığıyla öne çıkarak hafta sonu gezileri için ideal noktalardan biri. Dönemsel olarak kumsalda oluşan doğal barajlar nedeniyle ormana sel ve yağmur sularının dolması ile oluşan bu eşsiz coğrafya hem bitki, hem kuş çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Programımızda ormanın içinde son dönemin popüler konaklama çeşitlerinden Glamping’de konaklayıp, doğanın keyfini sonuna kadar sürüyoruz. İğneada ayrıca muhteşem plajıyla yazın ziyaretçilere deniz keyfi de sunmakta.

Gün 1:

İstanbul, İğneada, Longoz yürüyüşü

Gün 2:

Deniz yürüyüşü ve Dönüş

Briesetal.png

TARİH

FİYAT

1.295 ₺

kişi başı
(single farkı
1 gece / 2 gün

BULUŞMA

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

Buluşma noktası ile ilgili herhangi bir sorunuz  ya da uçuşlar hakkında yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bize e-mail gönderiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DAHİLLER

1 gece konaklama, 1 kahvaltı, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

DAHİL OLMAYANLAR

OTELLER

ya da benzeri

YANINDA GETİR

KARBON AYAKİZİ

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 


Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

Teşekkür ederiz.

E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

bottom of page