top of page

Nepal ve Annapurna Base Camp Trekking Turu

8091 metre yüksekliği ile Himalayalar’ın en efsanevi dağlarından Annapurna I’in kampı 4130 metre irtifada bulunuyor. Kathmandu’nun zengin kültürünü deneyimledikten sonra yönümüzü Himalayalar'ın merkezi Pokhara'ya çeviriyoruz. Sonrasında da Tikhedhunga, Chhomrong, Bamboo ve Pothana rotasını izlediğimiz 15 günlük bu müthiş macera dağ ve yürüyüş meraklıları, adrenalin tutkunları için birebir.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

13 Eki '24 - 27 Eki '24

Fiyat

1795

/ kişi başı
14 gece / 15 gün
(+450 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri, Nepal kapı vizesi

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

12:00 Kathmandu Havalimanı

10:00 Kathmandu Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

14 gece konaklama (3 gece otel, 10 gece teahouse), 3 kahvaltı, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, TIMS Permit, ACAP Permit, KDV

Oteller

Kathmandu: standart şehir oteli

Pokhara: standart şehir oteli

Trekking: yürüyüş boyunca konaklamalar "teahouse" adı verilen yürüyüşçülere yeme-içme, barınma, sosyalleşme gibi hizemtler veren konaklama yerlerinde yapılacaktır. 

Karbon Ayakizi

698,2 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz: