top of page

PORTEKİZ ŞEHİRLERİ VE AZORLAR TURU

Lizbon’da başlayan yolculuğumuz Atlantik Okyanusu boyunca kuzeye doğru devam ediyor. Onlarca manastır, sahil ve dağ köyü görüp Porto'ya varıyoruz. Buradan yönümüzü Atlantik Okyanusu'nda yer alan Azor Adaları'na çeviriyoruz. Pico Adası ve São Miguel Adası Sonra Pico Adası’na gidiyoruz ve burada Portekiz’in en yüksek dağı 2.351 metre ile Pico Dağı’na zirve yürüyüşü yapıp Portekiz üzerinden geri dönüyoruz. Unutulmaz rotalar programımızda sizi bekliyor.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

2.195 €

/ kişi başı
7 gece / 8 gün
+475€)

Hariçler

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

11:00 Lisbon Havalimanı
13:00 Lisbon Şehir Merkezi

13:00 Porto Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

Lizbon-Pico, Pico-São Miguel, São Miguel -Porto uçuşları, 7 gece konaklama, 7 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

ya da benzeri

ya da benzeri

ya da benzeri

Karbon Ayakizi

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page