Fransa Turları

Fransa turlarımızda Alsace'ın birbirinden şirin köyleri, Korsika'nın zengin kültürü ve GR20 yürüyüş rotaları, Bordeaux'nun şarap bağları, mahzenleri ve şatoları, Normandiya'nın keyifli sahilleri ve Bretonya'nın dünyaca ünlü kasabaları ve okyanus yürüyüş parkurları, Provence'ın kültür ve sanat dolu köyleri, ressamları, manastırları, plajları ve lavanta tarlaları, Champagne'nın elit şampanya üreticileri ve yıldızlı gurme restoranları, Auvergne bölgesinin volkanları ve peynirleri, Mont Blanc ve Chamonix gibi Alpler'in en önemli merkezleri ve çok daha fazlası sizlerle. Fransa'yı kültürel ve doğal zenginliklerle dolu bir şekilde gezmek için kendinize uygun mutlaka bir program bulacaksınız.

bonifacio.jpg

KORSİKA YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Korsika adeta bütün Akdeniz kültürünün tek bir yerde toplandığı, kristal berraklığındaki denizi, heybetli dağları, birbirinden şirin ve sanat dolu köyleri, lezzetli peynirleri ile gönlünüzde taht kuracak bir ada.

6 gün

1.195 €

black_forest_landscape.jpg

ALSACE & KARAORMAN KÖYLER, YÜRÜYÜŞ TURU

Bir yanda çiçeklerle bezeli köyleriyle meşhur Alsace; diğer yanda meyveleri, vadileri ve gölleriyle cennetten bir parça Karaorman. Birbirine komşu iki bölge, iki farklı ülke ve unutulmaz bir tatil. 

5 gün

895 €