gordes_panorama

Fransa Turları

Fransa turlarımızda Alsace'ın birbirinden şirin köyleri, Korsika'nın zengin kültürü ve GR20 yürüyüş rotaları, Bordeaux'nun şarap bağları, mahzenleri ve şatoları, Normandiya'nın keyifli sahilleri ve Bretonya'nın dünyaca ünlü kasabaları ve okyanus yürüyüş parkurları, Provence'ın kültür ve sanat dolu köyleri, ressamları, manastırları, plajları ve lavanta tarlaları, Champagne'nın elit şampanya üreticileri ve yıldızlı gurme restoranları, Auvergne bölgesinin volkanları ve peynirleri, Mont Blanc ve Chamonix gibi Alpler'in en önemli merkezleri ve çok daha fazlası sizlerle. Fransa'yı kültürel ve doğal zenginliklerle dolu bir şekilde gezmek için kendinize uygun mutlaka bir program bulacaksınız.

KORSİKA YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Korsika adeta bütün Akdeniz kültürünün tek bir yerde toplandığı, kristal berraklığındaki denizi, heybetli dağları, birbirinden şirin ve sanat dolu köyleri, lezzetli peynirleri ile gönlünüzde taht kuracak bir ada.

6 gün

1.195 €

CHAMONIX & MONT BLANC YÜRÜYÜŞ TURU

Avrupa’nın zirvesi Mont Blanc, buzullardan dağ göllerine keyifli yürüyüş rotalarımız ve Leman Gölü etrafında yazılmış kendi tarihimize yakından bir bakış ile dolu dolu bir tatil.

4 gün

995 €

AUVERGNE VOLKANLARI VE ORTA ÇAĞ KÖYLERİ

Yakında...

5 gün

895 €

BORDO ŞATOLARI VE KÖYLERİ TURU

Dünyaca ünlü birçok üreticinin bağlarını ve mahzenlerini gezip Archachon’un devasa kum tepelerinde yuvarlanıp Dordogne bölgesinin orta çağ köy ve kasabalarını doyasıya yaşıyoruz.

4 gün

945 €

LAVANTA ZAMANI PROVENCE KÖYLERİ TURU

Lavanta kokuları, Akdeniz kıyıları, lezzetli yemekler, güzel şaraplar ve birbirinden şirin köy ve kasabalarla bezenmiş Provence size sanat ve estetik dolu bir gezi sözü veriyor.

4 gün

1.095 €

NORMANDİYA & BRETONYA KÜLTÜR TURU

St. Malo, Mont Saint Michel, Bayeaux, Çıkarma Sahili, Rennes, Honfleur gibi müthiş köy ve kasabalar ile Paris ve Monet’nin evi ve çiçek bahçesi Giverny gibi daha sayamadığımız birçok durak ile 4 günlük bir rüya...

5 gün

1.095 €

ALSACE & KARAORMAN KÖYLER, YÜRÜYÜŞ TURU

Bir yanda çiçeklerle bezeli köyleriyle meşhur Alsace; diğer yanda meyveleri, vadileri ve gölleriyle cennetten bir parça Karaorman. Birbirine komşu iki bölge, iki farklı ülke ve unutulmaz bir tatil. 

5 gün

895 €

MOUNTAIN AND ROADS TRAVEL

Böhmische Str. 50

12055 Berlin / Germany

Telefon +49 171 191 6930

info@mountainandroads.com

Hizmet Koşulları

 

takip edin

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon