top of page

Avrupa Turları

Avrupa turlarımızın merkezinde her zaman nefes kesici doğal güzellikler bulunuyor.
Avrupa sunduğu doğal güzellikler ve kültürel çeşitlilikler ile oldukça zengin bir kıta. Birbirine komşu onlarca farklı ülkenin doğal ve kültürel farklılıklarını yerel halka dokunarak harmanlıyor, olabildiğince klasik rotaların dışına çıkıyoruz.
Alp sisteminin farklı yönlerini tanıyıp, şarap bağları arasında kaybolduğumuz her biri birbirinden güzel rotalarımız arasında sizi heyecanladıran bir program olduğuna eminiz. 


Birbirinden güzel şehirleri, dağları ve zengin sanatı ile Avrupa her zaman iyi bir seçenek.

Almanya Karaorman'ın yeşil vadi manzarası

ALSACE & KARAORMAN KÖYLER, YÜRÜYÜŞ TURU 

Bir yanda çiçeklerle bezeli köyleriyle meşhur Alsace; diğer yanda meyveleri, vadileri ve gölleriyle cennetten bir parça Karaorman. Birbirine komşu iki bölge, iki farklı ülke ve unutulmaz bir tatil. 

995 €

5 gün

picos-de-europa.jpg

İSPANYA: BİLBAO, ASTURİAS VE PİCOS DE EUROPA PARKI

Bilbao'da başlayan yolculuğumuz okyanus kenarı tatlı köyler ve lezzetler ve Picos de Europa Milli Parkı'nda nefis yürüyüşlerle devam ediyor. İspanya’nın kültürünü ve doğasını birleştirdiğimiz eşsiz bir program için sizleri bekliyoruz.

1.295 €

5 gün

patrick-robert-doyle-aIc96qrO4iE-unsplas

İSVİÇRE ALPLERİ: LAUTER-BRUNNEN YÜRÜYÜŞ TURU

Alpler’in en heyecan verici zirveleri olan Eiger, Jungfrau, Mönch eşliğinde yapacağımız yürüyüşler ile hayal dünyalarımızdaki pastoral Alp Dağları köy manzaralarını yakalayacağız. 

1.295 €

5 gün

tirol_river.jpg

ALMANYA VE AVUSTURYA ALPLERİ YÜRÜYÜŞ TURU

Neuschwanstein'dan başlayan masalsı turumuz Avusturya Alpleri'nin en güzel manzaralarında yürüyüşlerle devam ediyor. Dönüş yolunda Almanya'nın Tegernsee Gölü'nde yüzme molasını ihmal etmiyoruz.
 

1.095 €

5 gün

valdemaras-d-Bt60BPu2mgc-unsplash.jpg

İTALYA: VENEDİK VE 
DOLOMİTLER YÜRÜYÜŞ TURU

İtalyan Dolomitleri'nin zirveleri her mevsimde büyüleyici. İkonik üç güzeller zirvesi, Sankt Maddalena köyü, Pragser Gölü, Sorapis Gölü ve bu göllerin berrak sularına vuran zirvelerin yansımaları...

1.295 €

5 gün

thibault-mokuenko-GqgAzGh2K34-unsplash.jpg

PORTEKİZ: LİZBON VE MADEİRA YÜRÜYÜŞ TURU

Lizbon'dan başlayan macera Portekiz'in Afrika açıklarındaki tropik adası Madeira'da devam ediyor. Hem adanın junglelarında yürümek; hem de şahane denizinde vakit geçirmek için harika bir fırsat!
 

1.395 €

5 gün

bottom of page