como_lake

Avrupa Turları

Avrupa turlarımızın merkezinde her zaman nefes kesici doğal güzellikler bulunuyor. Avrupa sunduğu doğal güzellikler ve kültürel çeşitlilikler ile oldukça zengin bir kıta. Birbirine komşu onlarca farklı ülkenin doğal ve kültürel farklılıklarını yerel halka dokunarak harmanlıyor, olabildiğince klasik rotaların dışına çıkmaya çalışıyoruz. Alp sisteminin farklı yönlerini tanıyıp, şarap bağları arasında kaybolduğumuz her biri birbirinden güzel rotalarımız arasında sizi heyecanladıran bir program olduğuna eminiz. Birbirinden güzel şehirleri, dağları ve zengin sanatı ile Avrupa her zaman iyi bir seçenek.

Almanya Karaorman'ın yeşil vadi manzarası

ALSACE & KARAORMAN KÖYLER, YÜRÜYÜŞ TURU 

Bir yanda çiçeklerle bezeli köyleriyle meşhur Alsace; diğer yanda meyveleri, vadileri ve gölleriyle cennetten bir parça Karaorman. Birbirine komşu iki bölge, iki farklı ülke ve unutulmaz bir tatil. 

895 €

5 gün

patrick-robert-doyle-aIc96qrO4iE-unsplas

İSVİÇRE ALPLERİ: LAUTER-BRUNNEN YÜRÜYÜŞ TURU

Alpler’in en heyecan verici zirveleri olan Eiger, Jungfrau, Mönch eşliğinde yapacağımız yürüyüşler ile hayal dünyalarımızdaki pastoral Alp Dağları köy manzaralarını yakalayacağız. 

1.195 €

5 gün

bordeaux_winery.jpg

BORDO: ŞATOLARI VE KÖYLERİ TURU

Dünyaca ünlü birçok üreticinin bağlarını ve mahzenlerini gezip Archachon’un devasa kum tepelerinde yuvarlanıp Dordogne bölgesinin orta çağ köy ve kasabalarını doyasıya yaşıyoruz.

945 €

4 gün

gürcistan-min.JPG

GÜRCİSTAN: KAFKAS KÖYLERİ VE BUZULLAR

Kafkas Dağları, buzulları, gölleri, ulaşılmaz köyleri ile rüya gibi bir ülke Gürcistan. Dağ köylerinden buzul göllerine, nefes kesen manzaralar.... Eşsiz zenginlikleriyle mütevazi kalabilmiş komşu ülkemiz gerçekten görülmeye fazlasıyla değer.

495 €

gün

ben-wicks-938UWFc-CMI-unsplash-2.jpg

LAVANTA ZAMANI PROVENCE KÖYLERİ TURU

Lavanta kokuları, Akdeniz kıyıları, lezzetli yemekler, güzel şaraplar ve birbirinden şirin köy ve kasabalarla bezenmiş Provence size sanat ve estetik dolu bir gezi sözü veriyor.

1.095 €

4 gün

piran.jpg

SLOVENYA ŞEHİRLERİ VE JÜLYEN ALPLERİ TURU

Jülyen Alpleri, gölleri, müthiş kent ve kasabaları, kanyonları, güçlü akan masmavi nehirleri, Akdeniz kültürü ve plajları, dağ köyleri ve nefes kesici milli parkları ile Slovenya görülmeye değer.

625 €

4 gün

picos-de-europa.jpg

İSPANYA: BASK BÖLGESİ PİCOS DE EUROPA PARKI

Bask Bölgesi’nin en meşhur kentlerini ve kasabalarını gezerken eşsiz manzaraları ile Picos de Europa Milli Parkı... İspanya’nın kültürünü ve doğasını birleştirdiğimiz eşsiz bir program. 

1.095 €

6 gün

bonifacio.jpg

KORSİKA YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Korsika adeta bütün Akdeniz kültürünün tek bir yerde toplandığı, kristal berraklığındaki denizi, heybetli dağları, birbirinden şirin ve sanat dolu köyleri, lezzetli peynirleri ile gönlünüzde taht kuracak bir ada.

1.195 €

6 gün

fransa turları.jpg

NORMANDİYA & BRETONYA KÜLTÜR TURU  

St. Malo, Mont Saint Michel, Bayeaux, Çıkarma Sahili, Rennes, Honfleur gibi müthiş köy ve kasabalar ile Paris ve Monet’nin evi ve çiçek bahçesi Giverny gibi daha sayamadığımız birçok durak ile 4 günlük bir rüya yaşıyoruz.

1.095 €

5 gün

lisbon-min.JPG

PORTEKİZ VE ATLANTİK ADALARI AZORLAR

Lisbon'dan başlayan maceramız Portekiz'in kuzeyine kadar ilerleyip Porto'dan yönünü Atlantik Okyanusu'nun ortasındaki Azor Adaları'na çeviriyor. Bu volkanik adalarda müthiş yürüyüşler bizleri bekliyor.

2.195 €

8 gün

barcelona.jpg

ANDORRA & KATALONYA ŞEHİRLERİ TURU

Katalonya başkenti Akdeniz’in incisi Barcelona, Gaudi’nin rüyası, güzelliğiyle nam salmış Girona, Dali’nin sıradışılığı ve Figueres, Akdeniz’in birbirinden güzel plajları, lezzetli yemekler.

795 €

4 gün

thanh-nguyen-M0oK-Vitr0I-unsplash.jpg

CHAMONIX & MONT BLANC YÜRÜYÜŞ TURU

Avrupa’nın zirvesi Mont Blanc, buzullardan dağ göllerine keyifli yürüyüş rotalarımız ve Leman Gölü etrafında yazılmış kendi tarihimize yakından bir bakış ile dolu dolu bir tatil.

995 €

4 gün

tirol_river.jpg

AVUSTURYA ALPLERİ: ZİLLERTAL YÜRÜYÜŞ TURU

Alpler’in en güzel köyleri, yaylalar, buzul gölleri, şatolar, UNESCO Mirası Hallstatt ve Almanya’nın en güzel şehirlerinden Münih.

1.295 €

6 gün

valdemaras-d-Bt60BPu2mgc-unsplash.jpg

COMO'DAN VENEDİK'E DOLOMİTLER TURU

Como’da başlayan gezimiz zirveleri ve müthiş köyleri ile Dolomitler’de devam ediyor. Pragser ve Sorapis Gölleri ile müthiş fotoğraflar çekip Romantizmin doruğu Venedik ile müthiş bir kapanış yapıyoruz.

1.195 €

5 gün

loch_ness.jpg

İSKOÇYA YAYLA YOLU & ISLE OF SKYE TURU

Edinburgh’dan başlayan gezimiz Kuzey İskoçya’nın bakir doğası içinde yapılan yürüyüşler, Ben Nevis zirve tırmanışı, Loch Ness Gölü kenarındaki geziler ve Isle of Skye’ın nefes kesen manzaraları ile devam ediyor.

1.595 €

7 gün

BERLİN, DRESDEN VE RESSAM YOLU TURU

Elbe Kumtaşı Vadisi’nin Romantik Dönem ressamlarının üzerinde yarattığı izlenimleri tam da yerinde yürüyerek hissetmeye çalıştığımız standardın dışında bir program.

795 €

5 gün

rafting.jpg

BOSNA HERSEK & KARADAĞ YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Maglic, Ugljesin, Bobotov Kuk gibi heybetli zirvelerin yanında Sutjeska Milli Parkı ve Avrupa’nın kalan son bakir ormanı Perucica ile yürüyüş,  rafting ve kültür unsurlarını birleştirdiğimiz keyifli bir program.

595 €

5 gün