top of page
como_lake

Avrupa Turları

Avrupa turlarımızın merkezinde her zaman nefes kesici doğal güzellikler bulunuyor.
Avrupa sunduğu doğal güzellikler ve kültürel çeşitlilikler ile oldukça zengin bir kıta. Birbirine komşu onlarca farklı ülkenin doğal ve kültürel farklılıklarını yerel halka dokunarak harmanlıyor, olabildiğince klasik rotaların dışına çıkıyoruz.
Alp sisteminin farklı yönlerini tanıyıp, şarap bağları arasında kaybolduğumuz her biri birbirinden güzel rotalarımız arasında sizi heyecanladıran bir program olduğuna eminiz. 


Birbirinden güzel şehirleri, dağları ve zengin sanatı ile Avrupa her zaman iyi bir seçenek.

Almanya Karaorman'ın yeşil vadi manzarası

ALSACE & KARAORMAN KÖYLER, YÜRÜYÜŞ TURU 

Bir yanda çiçeklerle bezeli köyleriyle meşhur Alsace; diğer yanda meyveleri, vadileri ve gölleriyle cennetten bir parça Karaorman. Birbirine komşu iki bölge, iki farklı ülke ve unutulmaz bir tatil. 

995 €

5 gün

bonifacio.jpg

KORSİKA YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Korsika adeta bütün Akdeniz kültürünün tek bir yerde toplandığı, kristal berraklığındaki denizi, heybetli dağları, birbirinden şirin ve sanat dolu köyleri, lezzetli peynirleri ile gönlünüzde taht kuracak bir ada.

1.195 €

6 gün

valdemaras-d-Bt60BPu2mgc-unsplash.jpg

İTALYA DOLOMİTLER
YÜRÜYÜŞ TURU

İtalyan Dolomitleri'nin zirveleri her mevsimde büyüleyici. İkonik üç güzeller zirvesi, Sankt Maddalena köyü, Pragser Gölü, Sorapis Gölü ve bu göllerin berrak sularına vuran zirvelerin yansımaları... Doğa yürüyüşü sevenler için özenle hazırladığımız programımızda Güney Tiroller ve Dolomitler'in en güzel rotalarını yürüyoruz. 

1.295 €

5 gün

tirol_river.jpg

AVUSTURYA ALPLERİ: ZİLLERTAL YÜRÜYÜŞ TURU

Alpler’in en güzel köyleri, yaylalar, buzul gölleri, şatolar, UNESCO Mirası Hallstatt ve Almanya’nın en güzel şehirlerinden Münih.

1.095 €

5 gün

bastei.jpg

BERLİN, DRESDEN VE RESSAM YOLU TURU

Elbe Kumtaşı Vadisi’nin Romantik Dönem ressamlarının üzerinde yarattığı izlenimleri tam da yerinde yürüyerek hissetmeye çalıştığımız standardın dışında bir program.

895 €

5 gün

patrick-robert-doyle-aIc96qrO4iE-unsplas

İSVİÇRE ALPLERİ: LAUTER-BRUNNEN YÜRÜYÜŞ TURU

Alpler’in en heyecan verici zirveleri olan Eiger, Jungfrau, Mönch eşliğinde yapacağımız yürüyüşler ile hayal dünyalarımızdaki pastoral Alp Dağları köy manzaralarını yakalayacağız. 

1.295 €

5 gün

rafting.jpg

BOSNA HERSEK & KARADAĞ YÜRÜYÜŞ VE KÜLTÜR TURU

Maglic, Ugljesin, Bobotov Kuk gibi heybetli zirvelerin yanında Sutjeska Milli Parkı ve Avrupa’nın kalan son bakir ormanı Perucica ile yürüyüş,  rafting ve kültür unsurlarını birleştirdiğimiz keyifli bir program.

695 €

5 gün

bottom of page