top of page

İskandinavya Turları

Yazın ayrı kışın ayrı ama her zaman doğanın en iyi yaşandığı yerlerin belki de en başında İskandinavya geliyor. Yüksek özen ve uzun yılların getirdiği deneyimle hazırladığımız İskandinavya turlarımızda Boreal ormanlarında ilerleyip geceleri kahve ve battaniye eşliğinde kuzey ışığı avına çıkacağız. Eşsiz fiyortlar boyunca yolculuk edip tablo gibi balıkçı köylerine uğrayacağız. Şelaleler ve buzullar karşısında ağzımız açık kalacak, gördüğümüz manzaralara çoğu zaman inanmakta güçlük çekeceğiz. Aşağıda kendinize mutlaka güzel bir tur bulacağınızdan eminiz.

andrzej-kryszpiniuk-GXT7AWP-03s-unsplash

NORVEÇ: BUZULLAR, MİLLİ PARKLAR VE FİYORTLAR

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yeralan Nærøyfjord, Flåm treni, Preikestolen Kayası’na yapılacak epik bir yürüyüş, balık pazarları, Oslo, Bergen ve Stavanger’in yemyeşil parkları ve çok daha fazlası.

6 gün

1.695 €

ana-paula-grimaldi-ofMlR_YQIfs-unsplash.jpg

DÜNYA'NIN EN KUZEYİNDE GÜNEŞ FESTİVALİ: SVALBARD

Svalbard dünyanın insanlar için yaşanabilir en kuzey noktası! Kuzeyin en ilginç deneyimlerini yaşayabileceğiniz 78. paralel ufkunuzu genişletecek! Aylarca güneşten mahrum kalmış Svalbard halkının ...

6 gün

2.995 €

reine_winter.jpg

LOFOTEN ADALARI VE LAPLAND: KUZEY IŞIKLARI

Norveç'in kuzey kutup dairesinde yer alan meşhur balıkçı adaları Lofoten'de ve yine komşu bölgesi İsveç'in Lapland bölgesinde gerçekleştirdiğimiz, aktivitelerle dolu, kuzey ışıklarının peşinde unutulmaz bir tatil. 

5 gün

1.895 €

skogafoss.jpg

İZLANDA: VOLKANLAR VE BUZULLAR (YAZ TURU)

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, Avrupa ve Amerika’yı ayıran Þingvellir, Geysir, şelaleler, buzullar, volkanlar, siyah kumsallar ve çok daha fazlası bu turumuzda.

6 gün

2.095 €

ruedi-haberli-3HvvD_IPEdc-unsplash.jpg

İZLANDA VE KUZEY IŞIKLARI TURU (KIŞ TURU)

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, Avrupa ve Amerika’yı ayıran Þingvellir, Geysir, şelaleler, buzullar, volkanlar ve belki de en önemlisi nefes kesen kuzey ışıkları.

6 gün

1.895 €

bottom of page