top of page

Lapland ve Lofoten Adaları: Multiaktivite Turu

Noel Baba'nın peşinde bir macera diyebilir miyiz? İki masalsı bölgeyi birleştiren programımızda, Norveç'in kuzey kutup dairesinde yer alan meşhur balıkçı adaları Lofoten'de ve yine komşu bölgesi olan İsveç'in Lapland bölgesinde, her zaman sizinle kalacak unutulmaz bir tatil. Kiruna Havalimanı’nda buluşmanın arından bizi bekleyen günlerde Kuzey Işıkları, Ren Geyikleri, Samiler, Boreal Ormanları, Buz Oteli, Rorbu'lar, birbirinden güzel köyler ve kasabalar var! Aktivitelerle dolu programda, bu zorlu coğrafyada insanların nasıl yaşadıklarını da en yakından, deneyimleyerek öğreniyoruz.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

2095

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+750 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

13:30 Kiruna Havalimanı

11:30 Harstad/Narvik Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Aurora River Camp ya da benzeri

Anker Brygge ya da benzeri

Karbon Ayakizi

898,1 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page