top of page

Svalbard Güneş Festivali ve Kuzey Işıkları Turu

Yine Arktik’deyiz! Dünyanın insanlar için yaşanabilir en kuzey noktası Svalbard! Kuzeyin en ilginç deneyimlerini yaşayabileceğiniz 78. paralel ufkunuzu genişletecek! Balina avcılarından kutup kaşiflerine, kömür madencilerinden bilim insanlarına kadar birçok insan Svalbard’dan gelip geçmiş. Kutup ayılarının da yaşamaktan oldukça zevk aldığı bir ada olduğunu söylemeliyiz. Yeşillerin gökyüzündeki dansı da cabası. Kar motoru maceramızı ve aylarca güneşten mahrum kalmış Svalbard halkının güneşin ilk ışıklarını kutladığı, en önemli festivallerinden birisi olan Solfestuka’ya da eşlik edeceğimizi söylemeyi unutmayalım.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 04 Mar '25 - 09 Mar '25

Fiyat

2995

/ kişi başı
5 gece / 6 gün
(+800 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

11:00 Oslo Gardermoen Havalimanı

06:00 Longyearbyen Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

5 gece konaklama, 5 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Scandic Byporten ya da benzeri

Svalbard Hotell ya da benzeri

Barentsburg Hotel ya da benzeri

Karbon Ayakizi

765,54 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page