top of page

Güney Norveç: Fiyortlar ve Şehirler Turu

Norveç tarih boyunca doğa severlerin adeta devasa bir oyun parkı olmuştur. Öyle bir yer ki burada dünyanın ulaşılabilir en uzun ve en derin fiyortları, dimdik dağ kütleleri ile dans ediyor. Bir sanatçı elinden çıkmış kadar güzel köyleri, balıkçı barınakları, ormanları ve her köşeden fışkıran suları ile ülke bir tablo gibi. Viking köyleri, Oslo-Bergen-Stavanger’in gelişmiş kültür hayatı Norveç’i mutlaka görülmesi gereken ülkeler listesinde üst sıralara taşıyor. Bizde Oslo'dan başlıyoruz, kısa şehir yürüşümüz ardından ver elini Flam, Bergen, Stavanger. Dünya'nın en muhteşem manzaralarından birisine tanık olmak için de elbette Preikestolen yürüyüşümüz bizi bekliyor.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 15 Haz '24 - 20 Haz '24

Fiyat

1695

/ kişi başı
5 gece / 6 gün
(+750 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

14:00 Oslo Havalimanı

10:00 Stavanger Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

5 gece konaklama, 5 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Scandic Byporten ya da benzeri

Zander K ya da benzeri

Scandic Stavanger Park ya da benzeri


Karbon Ayakizi

523,9 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page