top of page

İsviçre: Lauterbrunnen Vadisi Yürüyüş Turu

Zürih’e uğramadan olmaz tabi! Kıca bir şehir keşif yürüyüşü ardından, yönümüz elbette dağlar! İsviçre Alpleri dünyanın en heybetli, en sert bakışlı, bir o kadar da insanı kendisine çağıran dağ zirveleri, yüzlerce çeşit dağ çiçekleri, yayla mandıraları, özenle bezenmiş şirin köyleri ile pastoral bir senfoni sunuyor. 72 şelalelenin döküldüğü meşhur Lauterbrunnen; Alplerin üç güzeli Eiger, Jungfrau ve Mönch’ün gölgesinde anıtsal bir vadi… Bol yürüyüşlü, şelalelerde, göllerde serinlemeli bu rota, hepimizin hayal dünyasında mutlaka yer edinmiş manzaraları ile sizleri bekliyor!

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 14 Eyl '24 - 18 Eyl '24

Fiyat

1395

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+500 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

10:00 Basel Havalimanı

16:00 Basel Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Hotel Staubbach ya da benzeri

Karbon Ayakizi

369,01 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page