top of page

Portekiz: Lizbon ve Madeira Yürüyüş Turu

Portekiz'in Atlantik Okyanusu'nda konumlanan ve yürüyüş severlere göz kamaştırıcı manzaralar sunan tropikal ada Madeira'dayız. Bu benzersiz destinasyonda programımız, sık tropik ormanlar, volkanik zirveler, denize dik inen kayalıklar, büyüleyici plajlar ve lezzetli yemeklerle dolu. Her zamanki gibi, varış günümüzde kısa bir şehir yürüyüşüyle başlıyoruz. Lizbon'un tarihi kent merkezi Alfama ve şehrin alternatif mahallesi Bairro Alto'da gezinti yaparak şehri keşfetme fırsatını elde ediyoruz. Eşsiz doğası, yürüyüş rotalarımızı süsleyecek ve her adımımızda bize unutulmaz anılar yaşatacak. Doğa ile iç içe geçen bu turda, tropik adanın gizemli güzelliklerini keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 25 May '24 - 29 May '24

  • 07 Eyl '24 - 11 Eyl '24

Fiyat

1495

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+450 EUR single farkı)

Hariçler

Lizbon gidiş dönüş uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

10:05 Lizbon Havalimanı

14:00 Lizbon Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

Lizbon-Madeira gidiş dönüş iç hat biletleri, 4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Karbon Ayakizi

1016,8 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page