top of page

BİLBAO, ASTURİAS VE PİCOS DE EUROPA YÜRÜYÜŞ TURU

Otonom Bask Bölgesi’nin en büyük şehri ve başkenti Bilbao’yu gezerken yörenin lezzetlerinin tadına bakıyoruz. Biscay Körfezi kayalıklarında günbatımının huzurunu yaşıyoruz. Şelaleleri ile meşhur Orbaneja del Castillo gibi dağ köylerini görüp Picos de Europa Milli Parkı’nda yol alıyoruz. El Barrigon, Berbes gibi müthiş restoranlar ve tatlar sunan Asturias kasabalarında zaman geçirip Mirador del Fitu gibi seyir teraslarından bölgenin coğrafyasını yakından öğreniyoruz.

Gün 1:

Bilbao

Bilbao Havalimanı'nda 18:00'te buluştuktan sonra şehir merkezinde bulunan otelimize geçiyoruz. Otele yerleşmenin ardından kısa bir oryantasyonun ardından bölgenin yerel lezzetlerini tatmak için belirlediğimiz restorana geçiyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman.

Gün 2:

Bilbao, Picos de Europa Milli Parkı

Sabah kahvaltının ardından kısa bir şehir yürüyüşü ve kültür turu sonrasında Picos de Europa Milli Parkı'nın yolunu tutuyoruz. Rotamızın üzerinde Asturias'ın muhteşem sahil kasabaları ve lezzetleri bizimle olacak. Akşamüzeri şirin otelimize yerleşmenin ardından güzel bir akşam yemeği sonrası serbest zaman.

Gün 3:

Picos de Europa Milli Parkı yürüyüş

Bugün kahvaltının ardından Picos de Europa Milli Parkı'nın en güzel rotalarından birinde yürüyüşümüz başlıyor. Bulnes köyünde aracımızı park ettikten sonra bölgenin en ikonik zirvesi olan Naranjo de Bulnes manzarası ile yürüyüşe başlıyoruz. Toplamda 13 kilometre süren yürüyüşümüzde araç trafiğinin olmadığı köyler geçerken buralarda keyifli molalar veriyoruz. Akşam üzeri otelimize dönüş ve bahçemizde keyif zamanı :)

Gün 4:

Picos de Europa Milli Parkı yürüyüş

Sabah erkenden kahvaltı sonrası milli parkın en sevilen rotalarından birinde daha yürüyüş yapacağız. Cares Nehri boyunca inanılmaz manzaralara sahip rotamız toplamda 16 kilometre sürecek ve serinlemek için aralarda keyifli nehir molaları vereceğiz. Yürüyüş sonrası otele dönüş ve son akşam yemeği için bölgenin en güzel restoranlarından birine hareket.

Gün 5:

Pría Kayalıkları, Ballota Plajı ve Dönüş

Sabah kahvaltının ardından dönüş rotamıza başlıyoruz. İlk durağımız falezleri ile meşhur Pria kayalıkları plajı. Burada kısa bir yürüyüşün ardından bölgenin en güzel plajlarından olan Ballota Plajı'nda keyifli bir yüzme molası. Nefis bir öğle yemeğinin ardından Bilbao Havalimanı'na geçip sizlere veda ediyoruz.

Briesetal.png

TARİH

20.04.24
-
24.04.24

FİYAT

1.295 €

kişi başı
(single farkı
4 gece / 5 gün
+400€)

BULUŞMA

Tur başlangıcı:

11:30 Bilbao Havalimanı

Tur bitişi:

16:00 Bilbao Havalimanı

Buluşma noktası ile ilgili herhangi bir sorunuz  ya da uçuşlar hakkında yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bize e-mail gönderiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DAHİLLER

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

DAHİL OLMAYANLAR

Uçak biletleri, öğle yemekleri, son akşam yemeği haricinde kalan akşam yemekleri

OTELLER

Bilbao: Sercotel Ayala ya da benzeri

Picos: La Casona del Jou ya da benzeri

YANINDA GETİR

KARBON AYAKİZİ

572,2 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 


Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

Teşekkür ederiz.

E-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

bottom of page