top of page

Bilbao, Kantabria ve Asturias Yürüyüş Turu

Otonom Bask Bölgesi’nin en büyük şehri ve başkenti Bilbao’yu gezerken yörenin sokak lezzetlerinin tadına varıyoruz. Guggenheim Müzesi’ne uğramadan da ayrılmıyoruz! Biscay Körfezi kayalıklarında günbatımının huzurunu yaşıyor; nefis restoranlar ve tatlar sunan Asturias kasabalarında zaman geçirip Naranjo de Bulnes, Cares Nehri, araç yolunun bulunmadığı dağ köylerinde yürüyüşler yapıp bölgenin en büyüleyici plajlarında günlerin keyfini çıkartıyoruz. İspanya'nın en özel bölgelerinden Bask, Asturias ve Cantabria bölgelerinin coğrafyasını da yakından öğreniyoruz. Kuzey İspanya'yı standardın dışında, doğa ile iç içe keşfetmek isteyenler için kaçırılmaz bir program.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

1295

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+400 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

11:30 Bilbao Havalimanı

16:00 Bilbao Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Sercotel Ayala ya da benzeri

Hotel El Pandal ya da benzeri

Karbon Ayakizi

572,2 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page