top of page

Sicilya: Etna Zirve ve Milli Parklar Yürüyüş Turu

Sicilya sadece güneşe değil aynı zamanda Avrupa'nın en aktif, 3340 metre yüksekliğiyle ihtişamlı volkanı Etna'ya da ev sahipliği yapıyor. Rotamıza Katanya'da başlıyoruz. Yunan ve Roma kültürlerinin zengin örnekleri ve harika bir kanyon ile açılışı yapıyoruz. Muazzam plajları, leziz sokak lezzetleri, müthiş şarapları ve birçok UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Ragusa, Modica gibi şehirleri ile Sicilya tüm misafirperverliğiyle bizi çağırıyor. Bolca yürüyüş yapıyor; sadece yürüyüş yapmakla kalmayıp Etna zirve yapıyoruz. Doğal göllerinde serinlemek, kanyonda body rafting, plajlarında da güneşin keyfini çıkarıyoruz! Üstüne lezzet şöleni de çabası.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

1195

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+450 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

08:35 Katanya Havalimanı

17:30 Katanya Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Karbon Ayakizi

464,72 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page