top of page

Slovenya: Kentler ve Triglav Milli Parkı Yürüyüş Turu

Slovenya küçücük yüzölçümüne rağmen, muazzam doğal çeşitliliğiyle öne çıkıyor! Tarih kokan kentleri, sakin kasabaları, geleneksel mimarileri ve canlı kültürleriyle de yeterince harika olan bu destinasyon; Jülyen Alpleri, kanyonları, berrak gölleri, zirveleri, güçlü akan masmavi nehirleri ile de adeta bir cennet. Dağ köylerinden Alpler'de yürüyüşlere, kanyonlarında raftingden nefes kesen göl manzaralarına birçok etkileyici unsuru bu programımızda bir araya getiriyoruz. Slovenya, aktif tatil sevenlere, bol yürüyüşten keyif alanlara şahane bir fırsat sunuyor.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 03 Tem '24 - 07 Tem '24

Fiyat

1495

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+500 EUR single farkı)

Hariçler

Öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

09:00 Ljubljana Havalimanı

16:00 Ljubljana Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

İstanbul-Ljubljana-İstanbul uçak biletleri, 4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Karbon Ayakizi

411,13 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page