top of page

İtalya Venedik ve Dolomitler Yürüyüş Turu

Maceramıza Venedik’te başlıyoruz. Kısa bir şehir turu programımıza renk katıyor; daracık sokaklar, leziz sokak atıştırmalıkları, vaporetto’lar güne başlamak için harika! Ardından yollara düşüyoruz… İkonik üç güzeller zirvesi, Sankt Maddalena köyü, Pragser Gölü, Sorapis Gölü ve bu göllerin berrak sularına vuran zirvelerin yansımaları... İtalyan Dolomitleri'nin zirveleri her mevsimde büyüleyici. Doğa yürüyüşü sevenler için özenle hazırladığımız bu programımızda Güney Tiroller ve Dolomitler'in en güzel rotalarını yürüyoruz, Dolomitlere kadar gelmişken sizlere “Via Ferrata” deneyimletmeden de bırakmıyoruz!

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 21 Eyl '24 - 25 Eyl '24

Fiyat

1395

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+500 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

09:00 Marco Polo Havalimanı

12:00 Marco Polo Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Bonfanti Design Hotel ya da benzeri

Karbon Ayakizi

389,54 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page