top of page

Alsace Köyleri ve Karaorman Yürüyüş Turu

Alsace, tarih boyunca Fransa ve Almanya'nın müthiş rekabetine sahne olmuş, ortaçağdan günümüze kadar izlerini koruyan büyüleyici bir bölge. Eguisheim gibi Fransa'nın en güzel köylerinde gezinirken, adeta bir zaman tünelinde ilerliyormuş hissine kapılıyorsunuz. Çiçek Başkenti Colmar ve güneşin en cömert davrandığı Almanya'nın şirin şehri Freiburg da göz kamaştırıyor. Karaorman ise sadece nefis pastalar ve masalları ile değil, aynı zamanda lirik manzaralarıyla, harika orman yürüyüşü rotalarıyla da ilgi çekiyor! Bu programımız her yaştan ve seviyeden katılımcıya, farklı kültürleri, benzersiz atmosferi ve pek keyifli yürüyüşleriyle şirin bir Avrupa serüveni vadediyor.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 28 Ağu '24 - 01 Eyl '24

Fiyat

1095

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
(+400 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

10:00 Basel Havalimanı

16:00 Basel Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Hotel am Bach ya da benzeri

Karbon Ayakizi

376,01 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page