İsveç Turları

İskandinavya'nın en önemli ülkelerinden biri olan İsveç turlarımızda olağanüstü doğanın tadını sonuna kadar çıkaracağız. Stockholm'ün dinamik şehir kültürü, Gamla Stan, Östermalm, Norrmalm gibi önemli mahalleleri, Fotografiska, Skansen, Vasa Müzesi gibi yüksek kültür ürünü müzeleri, Sarek, Abisko gibi en doğal, en az dokunulmuş milli parkları, Lapporten Dağları, Torne Nehri ve Torneträsk ve Troll Gölü, kuzeyin başkenti Kiruna, Buz Otel, Sami kültürü ve gelenekleri, Boreal Ormanları ve tabi ki Kuzey Işıkları bizlerle olacak. Turist kalabalıklarından uzak, gerçek İskandinavya deneyimleri için doğru yerdesiniz. 

lofoten_northern_lights.jpg

İSVEÇ LAPLANDI KUZEY IŞIKLARI TURU

Lofoten Adaları’nın en güzel balıkçı köyleri, nefes kesen dağlar, İsveç Laplandı’nın uçsuz bucaksız kuzey ormanları, Sami hayatına yakın bir bakış ve kuzey ışıkları.

5 gün

1.695 €

A1C43A6C-2C6E-4DD4-8532-A15C55BFD5D0.JPG

LOFOTEN ADALARI VE LAPLAND: KUZEY MACERA

Norveç'in kuzeyi Lofoten Adaları’nın dünyaca ünlü balıkçı köyleri,  İsveç'in Lapland bölgesi ve kendine özgü yaşamı, Abisko Milli Parkı'nda yürüyüş, Kangos'un kuzey ormanları, ve doğanın mucizesi kuzey ışıkları.

5 gün

1.695 €

lapland_reindeer.jpg

LAPLAND'IN İKİ YAKASI: FİNLANDİYA VE İSVEÇ

Lapland kış masalının en büyülü yaşandığı yerlerden biri. Sınırlar aşıp Finlandiya ve İsveç'in inanılmaz coğrafyasında yerel geleneklerle tanışıp akşamları da kuzey ışıklarının peşine düştüğümüz yine unutulmaz bir gezi deneyimi.

8 gün

2.195 €