top of page

İzlanda Turları

İzlanda; Kuzey Atlantik Okyanusu'nun ortasında Amerika ve Avrupa tektonik levhalarının tam karşılaştığı yerde bulunuyor. Volkanları, buzulları, şelaleleri, lav arazileri, termal suları, kuzey ışıkları ile son dönemin yükselen yıldızı. Siyah kumları ve uçsuz bucaksız ıssızlığı ile insanda başka bir gezegene ait olduğu hissi uyandırıyor. İzlanda turlarımızda Kambur Balinalar'dan, kuzey ışıklarına; Reykjavik'in kültürel zenginliğinden, bakir balıkçı köylerine; buzul mağaralarından, deniz fenerlerine kadar birçok ilgi çekici unsur bulunuyor. Mountain and Roads ile bu özel ülkenin güzelliklerini turist kalabalığından uzak, yerel halk ile iletişim kurarak keşfetmeye davet ediyoruz.

ruedi-haberli-3HvvD_IPEdc-unsplash.jpg

İZLANDA VE KUZEY IŞIKLARI TURU (KIŞ TURU)

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, Avrupa ve Amerika’yı ayıran Þingvellir, Geysir, şelaleler, buzullar, volkanlar ve belki de en önemlisi nefes kesen kuzey ışıkları.

6 gün

1.895 €

skogafoss.jpg

İZLANDA VOLKANLAR VE BUZULLAR (YAZ TURU)

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, Avrupa ve Amerika’yı ayıran Þingvellir, Geysir, şelaleler, buzullar, volkanlar, siyah kumsallar ve çok daha fazlası bu turumuzda.

6 gün

2.095 €

bottom of page