shutterstock_294182039 (3)

İzlanda Turları

İzlanda; Kuzey Atlantik Okyanusu'nun ortasında Amerika ve Avrupa tektonik levhalarının tam karşılaştığı yerde bulunuyor. Volkanları, buzulları, şelaleleri, lav arazileri, termal suları, kuzey ışıkları ile son dönemin yükselen yıldızı. Siyah kumları ve uçsuz bucaksız ıssızlığı ile insanda başka bir gezegene ait olduğu hissi uyandırıyor. İzlanda turlarımızda Kambur Balinalar'dan, kuzey ışıklarına; Reykjavik'in kültürel zenginliğinden, bakir balıkçı köylerine; buzul mağaralarından, deniz fenerlerine kadar birçok ilgi çekici unsur bulunuyor. Mountain and Roads ile bu özel ülkenin güzelliklerini turist kalabalığından uzak, yerel halk ile iletişim kurarak keşfetmeye davet ediyoruz.

kirkjufell.jpg

BÜTÜN İZLANDA & KUZEY IŞIKLARI TURU

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, uçsuz bucaksız lav arazileri, siyah kumlar, bazalt kayalar, ismi zor okunan  volkanlar, doğal sıcak su havuzları, buzullar, nefes kesici şelaleler ve kuzey ışıkları.

8 gün

2.195 €

Zorluk derecesi

iceland_flowers.jpg

GÜNEY İZLANDA YAZ TURU

Yeşilin hiç görmediğiniz tonları, uçsuz bucaksız lava arazileri, siyah kumlar, bazalt kayalar, neredeyse hiç batmayan güneş, muazzam buzullar ve keyifli yürüyüşler.

6 gün

1.895 €

Zorluk derecesi

husavik.jpg

BÜTÜN İZLANDA & BALİNA SAFARİ TURU

Yeşilin hiç görmediğiniz tonları, uçsuz bucaksız lava arazileri, siyah kumlar, bazalt kayalar, neredeyse hiç batmayan güneş, muazzam buzullar ve kambur balinalar.

8 gün

2.395 €

Zorluk derecesi

geysir.jpg

GÜNEY İZLANDA & KUZEY IŞIKLARI TURU

Dünya'nın en kuzey başkenti Reykjavik, Avrupa ve Amerika’yı ayıran Þingvellir, Geysir, şelaleler, buzullar, volkanlar ve belki de en önemlisi nefes kesen kuzey ışıkları.

6 gün

1.795 €

Zorluk derecesi

MOUNTAIN AND ROADS TRAVEL

Böhmische Str. 50

12055 Berlin / Germany

Telefon +49 171 191 6930

info@mountainandroads.com

Hizmet Koşulları

 

takip edin

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon