top of page

İzlanda'da Yaz: Volkanlar ve Buzullar Turu

Görme yetimizin yetersiz kaldığını hissettiğimiz, tüm varlığımızla deneyimlediğimiz bir ülkedeyiz bu rotamızda. "Ben şu an neredeyim?" sorusunu kendinize sık sık sormaya hazır olun! İzlanda yılın her mevsiminde nefes kesici manzaralar sunan ender ülkelerden biri. Ateş ve buzun mistik birlikteliğinin meyvesi olan adada muazzam buzullar, lav mağaraları, devasa şelaleler, güçlü volkanlar, uçsuz bucaksız plajlar, jeotermal havuzlar gezimiz boyunca bizlerle olacak. Geceyarısı güneşinin yarattığı baş döndürücü renklerle birlikte İzlanda hayatınız boyunca hatıralarınızda canlılığını koruyacak.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 18 Haz '24 - 23 Haz '24

Fiyat

2295

/ kişi başı
5 gece / 6 gün
(+800 EUR single farkı)

Hariçler

Uçak biletleri, öğle ve akşam yemekleri

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

16:00 Keflavik Uluslararası Havalimanı

06:00 Keflavik Uluslararası Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

5 gece konaklama, 5 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Fosshotel Nupar ya da benzeri

Karbon Ayakizi

816,16 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page