top of page

Moğolistan Turu: Gobi Çölü ve Orhun Vadisi

Sınırsız bir coğrafya desek yeridir! Moğolistan, uçsuz bucaksız stepleri, tarihi zenginlikleri ve geleneksel yaşam tarzını barındıran benzersiz bir doğa ve kültür cenneti. Kadim Türklerin anavatanı olan bu topraklar, tarih boyunca Cengiz Han'ın liderliğinde yükselen görkemli Moğol İmparatorluğu'nun izlerini taşıyor. Göçebe Türk topluluklarının yaşadığı stepleri, çölleri ve fosilleriyle dolu olan Moğolistan büyüleyici bir ülke. Flaming Kayalıklarında dinozor fosillerinin izini sürüyor; Ongi Manastırı’nda, zengin Budist kültürünü keşfediyoruz. Moğolistan'ın bozkırlarında dolaşmaya, GER’lerde konaklamaya, tarihle iç içe geçmiş bu büyülü coğrafyayı keşfetmeye davetlisiniz!

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

  • 16 Ağu '24 - 25 Ağu '24

Fiyat

2395

/ kişi başı
8 gece / 9 gün
(+600 EUR single farkı)

Hariçler

İstanbul-Ulan Batur uçak biletleri, yemeklerde içecek ücretleri, şahsi harcamalar

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

15:00 İstanbul Havalimanı

13:05 İstanbul Havalimanı

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

8 gece konaklama, 8 kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, Ulan Batur-Gobi iç hat uçuşu, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Ulan Batur: Novotel ya da benzeri

Kırsalda: Moğol Çadırı GER

Karbon Ayakizi

2820,9 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page