top of page

POLONYA KÜLTÜREL MİRAS TURU

Tarihin en büyük acılarından birine ev sahipliği yapmış Auschwitz Toplama ve İmha Kampı bize insanlığın ne kadar çabuk kontrolden çıkabileceğini üstüne basa basa anlatırken Wieliczka Tuz Madeni ise dinlerin mimari mucize yaratmadaki rolünü gözler önüne seriyor. Chopin’in Varşovası, Anıtsal bir kültür şehri Krakow, UNESCO listesinde yeralan Torun, Töton Şovalyeleri’nin kalesi Malbork, Almanya’nın kayıp çocuğu Danzig, Baltık’ta bir Akdeniz sahili Usedom ile belki de en kapsamlı Polonya gezisini gerçekleştiriyoruz.

Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler
Müze ziyareti
Denizle alakalı bir şeyler
5154208.png
5154208.png
5154208.png

Tarihler

Fiyat

795 €

/ kişi başı
4 gece / 5 gün
+300€)

Hariçler

Buluşma

Tur başlangıcı:

Tur bitişi:

12:00 Berlin Şehir Merkezi

19:00 Berlin Şehir Merkezi

Buluşma noktası ya da uçuşlar ile ilgili desteğe ihtiyacınız varsa buradayız! Bize her zaman email üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dahiller

4 gece konaklama, 4 kahvaltı, 1 akşam yemeği, belirtilen bütün turlar, tüm destinasyonlar arası transferler, aktiviteler, müze girişleri, KDV

Oteller

Wroclaw: HP Park Plaza ya da benzeri

Krakow: Park Inn ya da benzeri

Varşova: Novotel ya da benzeri

Karbon Ayakizi

417,2 kg

Mountain and Roads her katılımcısı için karbon ayak izini sıfırlayan projelere destek veriyor. Bunun yanında katılımcı başına ortalama 5,5 kg plastiğin denizlere karışmasına engel oluyor ve gelişmemiş ülkelerde kadın istihdamını destekliyor.

Bu müthiş proje sizlerin sayesinde hayata geçiyor! 

Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fotoğraflara tıklayabilirsiniz:

bottom of page