top of page
Image by Matt Heaton

Siz sadece kimlerle gelmek istediğinize karar verin!

Sevdiklerinizle Birlikte Keşfedin: Kapalı Gruplara Özel Maceralar

Ailenizle bir tatil belki, ya da arkadaşlarınızla harika bir yolculuk, belki kurumsal bir etkinlik için gelin, birlikte ister planlı turlarımızdan birisini seçin, isteklerinizle şekillendirelim; isterseniz hayalinizdeki programı tasarlayalım. Tamamen esnek, tamamen size özel.
 

Kapalı grup opsiyonu sayesinde sadece nasıl seyahat edeceğinizi değil, kiminle seyahat

edebileceğinizi de seçebiliyorsunuz!

Çok çok yemeli, az yürümeli ya da dağlarda doğada kendimizi kaybetmeli bir rota mı

istiyorsunuz? Belki Dolomitlerde bisiklet sürmek istersiniz ya da Alpler’de Via Ferrata ile dağ keçileri arasında gezinmek? Özel ilgi alanlarınıza, tercihlerinize ve takviminize göre size özel dilediğiniz programı tasarlayabiliriz. Kapalı grup turları ile tamamen size özel programın keyfini çıkarabilir ya da dilerseniz mevcut turlarımızdan dilediğiniz alternatif üzerinden küçük dokunuşlarla tamamen size özel hale getirebiliriz.

 

Mountain and Roads’la birlikte kendi grubunuzla unutulmaz bir seyahate çıkmak için; grup sayınızı, destinasyonu, seyahat tarihlerinizi ve bütçenizi konuşmak üzere bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Her şey tamamlandığında yapmanız gereken tek şey grup arkadaşlarınızı da alıp ve hayatınızın macerasına çıkmak!

Hadi mükemmel rotayı birlikte tasarlayalım!

Önce bazı bilgilere ihtiyacımız var.

Planladığınız destinasyon:

Talebiniz bize ulaştı. Çok teşekkürler! 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

bottom of page