top of page
ALP04629.jpg

Dağlar, Yollar ve Unutulmaz Deneyimler: Mountain and Roads

Nedir dedik bu seyahat etme isteğinin ardında yatan?

Vardığımız sonuç merak duygusu oldu. Hem yeni yerleri keşfetmek, yeni yerleri keşfederken bir yandan da kendimizi... Benzersiz deneyimler tasarlama ve yaşatma tutkumuz; rotaların dışında kalmış, bulunmayı bekleyen yerlerin peşinde, merak duygusuyla oluştu! 

 

Bizleri buraya getiren, sizlerle yollarımızı kesiştiren duygu da tam olarak bu. Bütün turlarımız büyük özenle, gönülden ve deneyimlerimizden yola çıkarak sizlerin farklı kültürleri ve doğayı yakından yaşayabilmeniz, farklı açılardan görebilmeniz için hazırlandı. 

Alışılmışın dışında,
doğayla iç içe deneyimler; küçük gruplarla, harika insanlarla, yerel halka dokunan,
kültürlere ve doğaya duyarlı maceralar için sizi bekliyoruz!

ALP09905.JPG

Çağdaş Ozan Karabay Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu Çağdaş Ozan Karabay'ın keşfetme ve rota planlama ilgisinin temeli, öğrenciyken yaptığı otostop ve bisiklet yolculukları. Lise yıllarından itibaren turizm sektöründe deneyim kazanmaya başlamış, ardından uzun yıllar farklı tur şirketlerinde operasyon, rehberlik ve rota planlama deneyimleri kazanmıştır. Tüm bu deneyimlerin ardından sunabileceği daha fazla şey olduğunu fark eder ve Mountain and Roads'u bu tutku ile kurar. Daha yerel, otantik ve sürdürülebilir deneyimler için. 

M Rainbow yazı_alt.png

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Taahhütü

Irkçılık ve ayrımcılığın hiç bir çeşitinin Mountain and Roads'da yeri yok. Turlarımızdan herkesin eşit şekilde faydalanmasını sağlamak, tüm katılımcıların değer gördüğü, saygı gördüğü ve dahil olduğu samimi bir ortam yaratmayı gönülden hedefliyoruz. Katılımcılarımız dil, inanış, ırk, cinsel tercih ayrımı olmaksızın, burada, topluluğumuz içerisinde her katılımcı için unutulmaz ve dönüştürücü deneyimler yaratmayı amaçlıyoruz. Farklılıklarımızı kucaklayarak, daha merhametli ve birbirine daha bağlı bir dünyaya katkıda bulunuyoruz

559B2FEB-E60E-432A-B213-040C63100AE5.JPG

Mountain and Roads
Neden Farklı?

Berlin’de kurulu olmamız bize bütün Avrupa’da tur yapma hakkı tanıyor. Tamamen bize ait olan, özgün turlarımızı herhangi bir aracı kurum olmadan gerçekleştiriyoruz. Her tur kesin hareketli; ve evet, sadece siz olsanız bile! Son dakika yok, gönül rahatlığıyla kayıt yapabilirsiniz. Bunlara ek, rotalarımızı, aktivitelerimizi karbonsuz bir seyahat için sürekli yeniliyor ve her katılımcımız adına, turlarımızın karbon ayak izlerine göre, "karbon sıfırlama" projelerine destek veriyor, sürdürülebilir turizmi destekliyoruz.

bottom of page