top of page

Norveç Turları

Norveç; İskandinavya'nın coğrafi olarak en öne çıkan ülkesi. Binlerce fiyort, granit dağlar, sayısız göl, çam ve huş ormanları, şirin balıkçı köyleri, rengarenk ahşap evler ve tabi ki tepemizdeki yeşil mucize kuzey ışıkları... Norveç turlarımız arasında ülkenin Preikestolen, Kjerag, Trolltunga, Kvalvika gibi en ikonik yürüyüş parkurları, Lofoten Adaları'nın insanda hayretler uyandıran doğal güzellikleri, Oslo, Bergen, Stavanger gibi kültür başkentleri, Svalbard gibi Dünya'nın en ekstrem destinasyonlarından biri ve çok daha fazlası var. Mountain and Roads ile bu özel ülkenin keyfini doğada yürüyerek, yerel halkla iletişim kurarak, sanatını ve kültürünü öğrenerek gezmeye davet ediyoruz.

andrzej-kryszpiniuk-GXT7AWP-03s-unsplash

GÜNEY NORVEÇ: FİYORTLAR VE ŞEHİRLER

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yeralan Nærøyfjord, Flåm treni, Preikestolen Kayası’na yapılacak epik bir yürüyüş, balık pazarları, Oslo, Bergen ve Stavanger’in yemyeşil parkları ve çok daha fazlası.

6 gün

1.695 €

ana-paula-grimaldi-ofMlR_YQIfs-unsplash.jpg

DÜNYA'NIN EN KUZEYİNDE GÜNEŞ FESTİVALİ: SVALBARD

Svalbard dünyanın insanlar için yaşanabilir en kuzey noktası! Kuzeyin en ilginç deneyimlerini yaşayabileceğiniz 78. paralel ufkunuzu genişletecek! Aylarca güneşten mahrum kalmış Svalbard halkının ...

6 gün

2.995 €

reine_winter.jpg

LOFOTEN ADALARI VE LAPLAND: KUZEY IŞIKLARI

Norveç'in kuzey kutup dairesinde yer alan meşhur balıkçı adaları Lofoten'de ve yine komşu bölgesi İsveç'in Lapland bölgesinde gerçekleştirdiğimiz, aktivitelerle dolu, kuzey ışıklarının peşinde unutulmaz bir tatil. 

5 gün

1.895 €

bottom of page