shutterstock_328905269 (2)

 

Norveç Turları

Norveç; İskandinavya'nın coğrafi olarak en öne çıkan ülkesi. Binlerce fiyort, granit dağlar, sayısız göl, çam ve huş ormanları, şirin balıkçı köyleri, rengarenk ahşap evler ve tabi ki tepemizdeki yeşil mucize kuzey ışıkları... Norveç turlarımız arasında ülkenin Preikestolen, Kjerag, Trolltunga, Kvalvika gibi en ikonik yürüyüş parkurları, Lofoten Adaları'nın insanda hayretler uyandıran doğal güzellikleri, Oslo, Bergen, Stavanger gibi kültür başkentleri, Svalbard gibi Dünya'nın en ekstrem destinasyonlarından biri ve çok daha fazlası var. Mountain and Roads ile bu özel ülkenin keyfini doğada yürüyerek, yerel halkla iletişim kurarak, sanatını ve kültürünü öğrenerek gezmeye davet ediyoruz.

naeroyfjord.jpg

GÜNEY NORVEÇ: FİYORTLAR VE ŞEHİRLER TURU

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yeralan Nærøyfjord, Flåm treni, Preikestolen Kayası’na yapılacak epik bir yürüyüş, balık pazarları, Oslo, Bergen ve Stavanger’in yemyeşil parkları ve çok daha fazlası.

6 gün

1.495 €

Zorluk derecesi

svalbard_northern_lights.jpg

SVALBARD & KUZEY IŞIKLARI KIŞ TURU

Kuzeyin en ilginç deneyimlerini yaşayabileceğiniz 78.paralel ufkunuzu kesinlikle genişletecek. Tepesindeki yeşil gökyüzü perdesi de cabası.

4 gün

1.595 €

Zorluk derecesi

kjerag.jpg

NORVEÇ: PREIKESTOLEN, KJERAG, TROLLTUNGA TURU

Hardangerfjord, Folgefonna Milli Parkı, ülkenin en güzel şehirleri ve nefes kesen üç yürüyüş parkuru: Trolltunga, Preikestolen, Kjerag. Bütün bunların birleştiği benzersiz bir program.

7 gün

1.895 €

Zorluk derecesi

svalbard_reindeer.jpg

SVALBARD & GECEYARISI GÜNEŞİ TURU

Kuzeyin en ilginç deneyimlerini yaşayabileceğiniz 78.paralel ufkunuzu kesinlikle genişletecek. Bu coğrafyada batmayan güneşin altında dünyanın en uçlarında yol alacağız.

4 gün

1.795 €

Zorluk derecesi

haukland.jpg

LOFOTEN: BALIKÇI KÖYLERİ YAZ TURU

Lofoten Adaları’nın Akdeniz’i kıskandıran plajları, dünyaca ünlü balıkçı köyleri, yemyeşil bir coğrafya, keyifli yürüyüşler ve batmayan güneş bu program boyunca daima sizlerle olacak. 

5 gün

1.795 €

Zorluk derecesi

MOUNTAIN AND ROADS TRAVEL

Böhmische Str. 50

12055 Berlin / Germany

Telefon +49 171 191 6930

E-mail info@mountainandroads.com

Hizmet Koşulları

 

takip edin

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon